به من اطلاع دهید! در صورت موجود شدن به شما از طریق ایمیل اطلاع رسانی میشود
Email تعداد -ایمیل شما در فروشگاه پارسه محفوظ می ماند.
ویندوز 11 دارای ویژگی جدید

ویندوز ۱۱ دارای ویژگی جدیدی برای تنظیمات و سرویس ها است Leave a comment

ویندوز ۱۱ دارای ویژگی جدید و جذاب از جمله منوی استارت جدید ، مرکز اعلان ها و برنامه تنظیمات بهبود یافته را ارائه می دهد. با این حال ، برخی از تنظیمات پیش فرض آن ممکن است بهترین عملکرد را برای شما فراهم نکند و به احتمال زیاد پیکربندی های پیش فرض را تغییر خواهید داد.

اگر در ویندوز ۱۱ اصلاحات اصلاح نشده انجام دهید ، اکنون یک اعلان جدید در برنامه تنظیمات ظاهر می شود که به شما پیشنهاد می دهد تغییرات را برگردانید.

به عنوان مثال ، می توانید تنظیمات روشنایی پیش فرض را تغییر دهید تا صفحه به طور کلی خاموش شود. ویندوز به کاربران امکان می دهد تنظیمات مختلف را برای زمان استفاده دستگاه از شارژ باتری و زمان اتصال آن به منبع تغذیه انتخاب کنند. اگر هر یک از تنظیمات را روی “هرگز” تنظیم کنید ، اعلان های زیر ظاهر می شوند:

  • صفحه تنظیم شده است که هرگز خاموش نشود ، که از انرژی بیشتری استفاده می کند.
  • Sleep روی Never تنظیم شده است که از انرژی بیشتری استفاده می کند.

این هشدارها شامل یک دکمه اقدام است که به شما امکان می دهد دوباره به تنظیمات توصیه شده برگردید.

شایان ذکر است که دسکتاپ ها فقط گزینه plug-in را برای زمان خاموش شدن صفحه دارند ، در حالی که دستگاه های دارای باتری به دو گزینه دسترسی دارند: باتری و پلاگین.

ویندوز 11 دارای ویژگی جدید

ویندوز ۱۱ دارای ویژگی جدید توصیه های ذخیره سازی

ویندوز ۱۱ همچنین دارای یک ویژگی داخلی است که به کاربران هشدار می دهد اگر درایو NVMe SSD آنها با مشکلات سخت افزاری روبرو باشد. کاربران را برای بدترین حالت آماده می کند و به شما زمان کافی برای کپی کردن داده ها در درایو یا فضای ذخیره سازی دیگر را می دهد.

در حال حاضر ، این ویژگی فقط برای کار با درایوهای حالت جامد NVMe طراحی شده است ، اما این احتمال وجود دارد که مایکروسافت در آینده از درایوهای بیشتری پشتیبانی کند.

هشدار از طریق برنامه تنظیمات و مرکز اعلانات ظاهر می شود و به دلایل واضح به کاربران توصیه می کند از هرگونه اطلاعات در SSD پشتیبان تهیه کنند. اعلان پانل مدیریت دیسک را در تنظیمات باز می کند ، که شامل اطلاعات دقیق تری در مورد سلامت درایو ذخیره سازی است.

علاوه بر این بهبود کیفیت ، برنامه تنظیمات ویندوز ۱۱ همچنین دارای ویژگی های جدید از کنترل پنل و پشتیبانی از کنترل های شخصی سازی پیشرفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید Item Removed. Undo
  • No products in the cart.