به من اطلاع دهید! در صورت موجود شدن به شما از طریق ایمیل اطلاع رسانی میشود
Email تعداد -ایمیل شما در فروشگاه پارسه محفوظ می ماند.
نوار آدرس سافاری

بتای جدید iOS 15 نوار آدرس سافاری را مجددا در بالا بازطراحی کرده است Leave a comment

اپل به تازگی ششمین بتا iOS 15 را برای توسعه دهندگان منتشر کرده است ، و در حالی که ما دقیقاً نمی دانیم با این به روزرسانی چه چیزی تغییر کرده است ، این شرکت تأیید کرد که iOS 15 بتا ۶ طراحی دیگری را برای سافاری به ارمغان می آورد. این بار به نظر می رسد که این شرکت برخی تغییرات ایجاد شده در نسخه آیفون سافاری را برعکس کرده است.با توجه به نکات انتشار iOS 15 بتا ۶ ، به روز رسانی امروز گزینه ای را برای نمایش نوار آدرس سافاری در بالا به ارمغان می آورد. نسخه های قبلی iOS 15 نوار آدرس جدیدی را معرفی کرد که در پایین صفحه شناور است و باعث نارضایتی چندین کاربر از سافاری جدید شد.

نوار برگه پایین دوباره طراحی شده است تا در زیر محتوای صفحه ظاهر شود. گزینه ای برای نمایش نوار آدرس در بالا نیز موجود است. (۸۱۱۱۸۱۴۱)

به دلیل طرح جدید سافاری ، چندین دکمه از رابط اصلی برنامه مانند صفحه بازخوانی ، نشانک ها و دکمه های اشتراک گذاری پنهان شده است. پس از بازخورد کاربران ، اپل برخی از آن دکمه ها را به نوار آدرس آیفون سافاری با iOS 15 بتا ۳ اضافه کرده است.

آدرس بار safari

اکنون این شرکت در حال بازگشت به یک رابط کاربری آشنا برای کاربران است که شبیه به سافاری در iOS 14 و نسخه های قبلی سیستم عامل است. وقتی در برنامه تنظیمات iOS به تنظیمات برگزیده سافاری می روید ، یک منوی جدید برای انتخاب بین نوار آدرس یکپارچه در پایین صفحه یا طرح کلاسیک سافاری وجود دارد.

جالب است که حتی اگر طرح جدید را انتخاب کنید ، اپل تغییراتی در آن ایجاد کرده است تا برخی از دکمه های ناوبری کلاسیک را بازگرداند. اپل قبلاً گزینه های مشابهی را به سافاری در iPadOS 15 و macOS Monterey با بتای قبلی اضافه کرده بود.

در حالی که این شرکت به طور کامل از طراحی جدید نوار آدرس سافاری سافاری دست نمی کشد ، واضح است که به نظر می رسد اکثر کاربران آن را تأیید نکرده اند زیرا طرح قدیمی به عنوان یک گزینه در حال بازگشت است – که برای اپل کاملاً غیر معمول است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید Item Removed. Undo
  • No products in the cart.