به من اطلاع دهید! در صورت موجود شدن به شما از طریق ایمیل اطلاع رسانی میشود
Email تعداد -ایمیل شما در فروشگاه پارسه محفوظ می ماند.
مایکروسافت سرفیس دوئو 2

عکس های گوشی اندرویدی مایکروسافت سرفیس دوئو ۲ با طراحی دوربین سه گانه فاش شد Leave a comment

امروز تصاویر جدیدی از مایکروسافت سرفیس دوئو ۲ به بیرون درز کرده است. عکسهای فاش شده جدید سرفیس دوئو ۲ را با مجموعه جدید دوربین سه گانه و موارد دیگر نشان می دهد.

همانطور که انتظار می رود ، طراحی سرفیس دوئو ۲ به طور کلی با نسل اول سرفیس دوئو  تفاوت چندانی ندارد. هنوز هم دارای دو صفحه نمایش است ، یک لولا در وسط و هنوز یک شیشه در پشت ، یک صفحه نمایش بزرگ در جلو و یک آرم سرفیس در پشت نیز وجود دارد.

چیزی که در مورد این جدیدترین عکس ها جدید و جالب است ، دوربین عقب است. نسل اول سرفیس دوئو با یک دوربین در جلو عرضه می شود ، اما با گوشی اندرویدی بعدی این حالت تغییر خواهد کرد. همانطور که در اوایل سال جاری گزارش دادیم ، سرفیس دوئو ۲ دارای پیشرفت های بزرگ دوربین خواهد بود.

همچنین به نظر می رسد که مایکروسافت به دنبال طراحی سنتی روی این عیب دوربین بوده است. طراحی دوربین جدید چیزی است که قبلاً در گوشی های دیگر دیده بودیم ، اما قطعاً چیزی است که ما کنجکاو هستیم ببینیم در زندگی واقعی چگونه به نظر می رسد.

ویژگی های مایکروسافت سرفیس دوئو ۲

سرفیس دوئو سال گذشته به فروش رفت و اشکالات جدی در دستگاه وجود داشت. به عنوان مثال ، تلفن از تراشه دو ساله کوالکام با مشکلات نرم افزاری و دوربین استفاده می کرد.

نسل بعدی سرفیس دوئو باید پردازنده بهتری نسبت به Snapdragon 855 داشته باشد و می تواند جدیدترین تراشه Snapdragon 888 باشد. بر اساس اخبار منتشر شده ، سرفیس دوئو از شبکه های ۵G و NFC پشتیبانی می کند.

علاوه بر ماژول دوربین جدید ، مایکروسافت قصد دارد از ویژگی های ML/AI برای ارائه تصاویر با کیفیت بهتر استفاده کند.

به گفته منابع مطلع از برنامه شرکت ، مایکروسافت بر روی نرم افزار تأکید ویژه ای دارد و ما منتظر به روز رسانی سریعتر هستیم. در واقع ، مایکروسافت به پلت فرم منبع باز اندروید کمک می کند و برخی از این پیشرفت های نرم افزاری نیز به گوشی اصلی راه پیدا می کند.

سرفیس دوئو در حال حاضر انتظار می رود در پاییز امسال عرضه شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید Item Removed. Undo
  • No products in the cart.