به من اطلاع دهید! در صورت موجود شدن به شما از طریق ایمیل اطلاع رسانی میشود
Email تعداد -ایمیل شما در فروشگاه پارسه محفوظ می ماند.

سرفیس نئو با دو نمایشگر توسط مایکروسافت معرفی شد Leave a comment

سرفیس نئو

سرفیس نئو عضو جدید خانواده مایکروسافت است که در آخرین کنفرانس این شرکت به صورت رسمی معرفی شد. این دستگاه دارای ۲ نمایشگر به صورت تاشو می باشد. این دستگاه از نسخه ویژه ای از ویندوز ۱۰ با نام ویندوز ۱۰ x مجهز شده است.

سرفیس نئو

این دستگاه تا تعطیلات سال آینده میلادی به بازار نخواهد آمد.

فاصله زیاد بین دو نمایشگر این دستگاه که هرکدام ۹ اینچی هستند شاید برای انجام یک کار جذاب به نظر نرسد. در اصل این دستگاه بیشتر برای دو وظیفگی ساخته شده است.ایت دستگاه ۵۶۶ گرم وزن داشته و حاشیه های صفحه نمایش ان ۵.۶ میلی متر می باشد.

این دستگاه بر خلاف چند محصول جدید مایکروسافت از تراشه ساخت اینتل بهره می برد که دور از انتظار بود. این تراشه عهده دار کنترل هر دو نمایشگر این دستکاه را بر عهده دارد.

سرفیس نئو

این دستگاه از نسل جدید قلم های مایرکوسافت پشتیبانی می کند. این قلم با اتصال مغناطیسی به پشت دستگاه شارژ می شود. همچنین این دستگاه از کیبورد مجزا نیز بهره مند است که علاوه بر استفاده مجزا می توان آن را با استفاده از مغناطیس به پشت دستگاه متصل کرد. علاوه بر آن با اتصال کیبورد به صفحه نمایش در قسمت پایینی می توان از امکاناتی همچون اموجی یا ترک پد استفاده نمود.

سرفیس نئو
سرفیس نئو

همونطور که در ابتدا گفتیم این دستگاه از ویندوز ۱۰ X استفاده می کند که تفاوت عمده آن در منو استارت بوده و طبق گفته مایکروسافت از تمامی اپلیکیشن های ویندوز از جمله آفیس پشتیبانی خواهد کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید Item Removed. Undo
  • No products in the cart.