به من اطلاع دهید! در صورت موجود شدن به شما از طریق ایمیل اطلاع رسانی میشود
Email تعداد -ایمیل شما در فروشگاه پارسه محفوظ می ماند.
آیفون 13

گفته می شود اپل ۱۰۰ میلیون تراشه A15 را برای آیفون ۱۳ سفارش می دهد Leave a comment

اپل انتظار دارد که خط تولید آینده با تقاضای زیادی روبرو شود و گفته می شود که از تامین کنندگان خود خواسته است تا تولید آیفون جدید امسال را بیش از ۲۵ درصد افزایش دهند. با افزایش این میزان ، انتظار می رود در مقایسه با ۷۵ میلیونی که در ابتدا برای آیفون های ۲۰۲۰ تولید می کرد،تامین کنندگان این شرکت ۱۰۰ میلیون گوشی تولید کنند. بر اساس گزارش امروز ، اپل دستور داده است که ۱۰۰ میلیون تراشه A15 با استفاده از فرآیند پیشرفته ۵ نانومتری TSMC تولید شود.

تراشه A14 که از آخرین آیپد ایر و آیفون ۱۲ تغذیه می کند ، اولین تراشه های طراحی شده توسط اپل هستند که با استفاده از فرایند ۵ نانومتری ساخته شده اند. تراشه های آینده همچنان بر اساس همان فناوری و نسخه پیشرفته ساخته می شوند که عملکرد و بهره وری را بهبود می بخشد.

گزارش امروز همچنین ادعا می کند که تراشه آینده دارای یک CPU شش هسته ای با چهار هسته با کارایی بالا و دو هسته با عملکرد بالا خواهد بود. در صورت صحت ، تراشه آینده دارای پردازنده مشابه A14 موجود است ، اما همچنان عملکرد و عمر باتری را بهبود می بخشد.

تراشه A15

بهره وری تراشه A15 آینده به دلیل شایعاتی که در مورد صفحه نمایش ProMotion وجود دارد ، در مدل های رده بالاتر آیفون آینده بسیار مهم خواهد بود. فناوری ProMotion اپل به صفحه نمایش اجازه می دهد تا با نرخ تازه سازی ۱۲۰ هرتز بالاتر تجدید شود ، که می تواند به طور قابل توجهی تشنه انرژی باشد. مدلهای iPhone بالا نیز ممکن است دارای قابلیت های صفحه نمایش همیشه روشن باشند.

گزارش DigiTimes در اوایل سال جاری می گوید که حتی با اضافه شدن یک صفحه نمایش ProMotion ، iPhone 13 Pro و iPhone 13 Pro Pro Max به لطف تراشه A15 15-20٪ کارآمدتر خواهند بود. علاوه بر بهبود کارایی تراشه ، انتظار می رود iPhone آینده دارای باتری های بزرگتری باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید Item Removed. Undo
  • No products in the cart.