به من اطلاع دهید! در صورت موجود شدن به شما از طریق ایمیل اطلاع رسانی میشود
Email تعداد -ایمیل شما در فروشگاه پارسه محفوظ می ماند.
به روز رسانی منوهای کلیک راست در ویندوز 11

مایکروسافت در حال به روز رسانی منوهای کلیک راست در ویندوز ۱۱ است Leave a comment

مایکروسافت در حال به روز رسانی منوهای کلیک راست در ویندوز ۱۱ برای برنامه های UWP و Win32 (دسک تاپ) است. به عنوان بخشی از به روزرسانی ، مایکروسافت همچنین در حال بهبود عملیات پرونده متنی و معرفی فرصت های جدید برای برنامه های ویندوز از جمله برنامه های بنشده Win32 است.

برخلاف به روزرسانی ویژگی های ویندوز ۱۰ ، به روز رسانی منوهای کلیک راست در ویندوز ۱۱ با تغییرات زیادی همراه است. اگر نسخه های پیش نمایش را نصب کرده باشید ، احتمالاً می دانید که مایکروسافت طراحی منوهای متن مختلف را به روز کرده است. منوی  جدید و مدرن هنوز در اوایل راه است.

برای برنامه های قدیمی ، مایکروسافت بخش جدیدی “نمایش گزینه های بیشتر” را در منو ایجاد کرده است. اگر روی “نمایش گزینه های بیشتر” کلیک کنید ، منوی زمینه اصلی با Windows 10 ، Windows 8 و Windows 7 باز می شود. البته ، منوی زمینه اصلی اکنون از گوشه های گرد نیز پشتیبانی می کند ، اما طراحی کاملاً بدون تغییر باقی مانده است .

علاوه بر قابلیت استفاده بهتر ، منوی جدید ویندوز ۱۱ همچنین نوید عملکرد بهتری را می دهد.

همانطور که احتمالاً از آن مطلع هستید ، از زمان ویندوز XP با منوی کلاسیک رشد کرده و بسیاری از دستورات به File Explorer (Explorer.exe) متکی هستند. مایکروسافت به کاربران اجازه نمی دهد منوی زمینه را سفارشی کنند یا از افزودن گزینه های جدید به منو توسط برنامه ها جلوگیری کنند.

این امر باعث بروز مشکلات عملکرد و قابلیت اطمینان در ویندوز ۱۰ و نسخه های قدیمی تر می شود.

با گزینه جدید “نمایش گزینه های بیشتر” ، ویندوز ۱۱ منوی زمینه کلاسیک را بارگیری می کند به طوری که بر عملکرد کلی سیستم تأثیر نگذارد. دستورات منوی زمینه قدیمی به طور کامل حذف نشده اند و برنامه هایی که به API های قدیمی متکی هستند از طریق این گزینه جدید به کار خود ادامه می دهند.

علاوه بر بهبود عملکرد ، اکنون دستورات رایج ویندوز در بالای منوی مدرن قرار می گیرند. همانطور که در تصاویر صفحه بالا مشاهده می کنید ، منوی زمینه جدید با دستورات مشترک – برش ، کپی ، جای گذاری ، حذف و تغییر نام همراه است.

به همین ترتیب ، مایکروسافت قصد دارد گزینه های “Open” و “Open with” را برای کاهش درهم ریختگی گروه بندی کند و دکمه “تازه سازی” برای کسانی که نیاز به مرتب سازی مطالب دسک تاپ / پوشه خود دارند دوباره بازیابی شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید Item Removed. Undo
  • No products in the cart.