به من اطلاع دهید! در صورت موجود شدن به شما از طریق ایمیل اطلاع رسانی میشود
Email تعداد -ایمیل شما در فروشگاه پارسه محفوظ می ماند.
اپل ایرپاد ۳ با طراحی جدید را معرفی کرد

اپل ایرپاد ۳ با طراحی جدید را معرفی کرد ! Leave a comment

اپل ایرپاد ۳ با طراحی جدید را معرفی کرد که دارای طراحی به روز شده ، کیفیت صدای بهبود یافته و موارد دیگر است. نسل سوم ایرپاد ها از ویژگی هایی مانند Spatial Audio در Apple Music ، iOS 15’s Conversation Boost و موارد دیگر پشتیبانی می کند.

ایرپاد جدید ، همانطور که شایعه شده است ، دارای طراحی مشابه ایرپاد پرو است اما بدون سری های سیلیکونی و لغو سر و صدا فعال است. ایرپاد جدید شامل EQ Adaptive است که فرکانس ها را در لحظه بر اساس آنچه کاربر گوش می دهد تنظیم می کند تا کیفیت صدا را بهبود بخشد.

ایرپاد جدید برای داشتن تجربه گوش دادن مطلوب با جزئیات غنی ، از Adaptive EQ استفاده می کند که بر اساس نحوه قرار گرفتن ایرپاد در گوش کاربر ، صدا را در تنظیم می کند. یک میکروفون رو به داخل صدا را کنترل می کند و سپس Adaptive EQ ، که از صدای محاسباتی استفاده می کند ، فرکانس های پایین و میانی را تنظیم می کند تا مواردی را که ممکن است به دلیل واریانس تناسب از بین برود ، محاسبه کند.

اپل ایرپاد ۳ با طراحی جدید را معرفی کرد

بر خلاف ایرپاد پرو و نسل دوم ایرپاد ، نسل سوم ایرپاد مقاوم در برابر عرق و آب است و دارای یک طرح کانتور جدید است که برای تنوع گسترده ای در اندازه گوش ها مناسب است.

طراحی جدید ایرپادها سبک و کانتور است و برای راحتی و هدایت صدا به گوش ، در زاویه مناسب قرار گرفته است. برای ظاهر ظریف تر ، ساقه کوتاهتر از نسل قبلی است و دارای سنسور نیروی بصری مشابه ایرپاد پرو برای کنترل رسانه است. ایرپادهای جدید در برابر عرق و آب مقاوم هستند و دارای رتبه IPX4 برای هدفون و قاب شارژ هستند.

در عمر باتری ، اپل وعده داده است که نسل سوم ایرپاد در مقایسه با مدل نسل دوم ، حداکثر یک ساعت بیشتر عمر باتری را ارائه می دهد. اپل ادعا می کند که تنها پنج دقیقه شارژ، باتری کافی برای یک ساعت استفاده را تأمین می کند. ایرپاد پرو و ایرپاد جدید هم اکنون از MagSafe پشتیبانی می کنند. قیمت ایرپاد جدید از ۱۷۹ دلار شروع می شود و از امروز در دسترس است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید Item Removed. Undo
  • No products in the cart.