به من اطلاع دهید! در صورت موجود شدن به شما از طریق ایمیل اطلاع رسانی میشود
Email تعداد -ایمیل شما در فروشگاه پارسه محفوظ می ماند.
اخبار اپل واچ سری 7

شایعات: اپل واچ سری ۷ در سایزهای ۴۱ میلی متر و ۴۵ میلی متر عرضه می شود Leave a comment

به گفته یک افشاگر در پلت فرم محبوب چینی Weibo و در جدیدترین اخبار اپل واچ سری ۷ در سایزهای بزرگتر ۴۱ و ۴۵ میلی متری عرضه می شود و جایگزین گزینه های ۴۰ و ۴۴ میلی متری فعلی ارائه شده می شود.

تا ساعت اپل واچ سری ۴ ، اپل اندازه های ۳۸ و ۴۲ میلی متری را ارائه می داد. با سری ۴ در سال ۲۰۱۸ ، که شامل یک صفحه نمایش بزرگتر بود ، اندازه بدنه با گزینه های ۴۰ میلی متر و ۴۴ میلی متر بزرگتر شد و جایگزین اندازه های قدیمی تر شد. یکی از ویژگی های بارز ساعت اپل که در هر نسلی ارائه شده ، سازگاری با گروه های قدیمی ساعت اپل است.

از سری ۴ ، همه بندهای اپل واچ از نظر اندازه قاب در هر نسل سازگار هستند. به گفته افشاگر ، این امر همچنان در مورد اپل واچ سری ۷ صادق است و به بندهای طراحی شده برای ساعت های ۴۰ و ۴۴ میلی متری اپل اجازه می دهد تا با سایزهای جدیدتر ۴۱ و ۴۵ میلی متر کار کنند.

شایعات اپل واچ سری 7

افزایش سایز قاب ها چندان تعجب آور نیست ، زیرا انتظار می رود اپل واچ آینده دارای حاشیه های کوچکتر و طراحی لبه مسطح باشد که باعث می شود سطح صفحه نمایش بیشتر شود.

به گفته جان پروسر ، افشاگر اپل ، فراتر از طراحی لبه تخت به روز شده با صفحه نمایش بزرگتر ، اپل واچ سری ۷ با رنگ قاب سبز جدید عرضه می شود. این افشارگر در اوایل ماه مه ، رندرهایی را از آنچه اپل واچ آینده به نظر می رسد به اشتراک گذاشت.

انتظار می رود اپل واچ ۷ در کنار آیفون ۱۳ در رویداد دیجیتالی اپل در ماه آینده معرفی شود. در ماه های آینده ، سایر محصولات جدید مورد انتظار ما شامل آیپدهای جدید ، ایرپاد به روز شده ، مک مینی رده بالا و طراحی مجدد مک بوک پرو است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید Item Removed. Undo
  • No products in the cart.