به من اطلاع دهید! در صورت موجود شدن به شما از طریق ایمیل اطلاع رسانی میشود
Email تعداد -ایمیل شما در فروشگاه پارسه محفوظ می ماند.
آیفون SE جدید

آیفون SE بعدی ارزانترین آیفون ۵G خواهد بود! Leave a comment

مینگ چی کو ، تحلیلگر اپل امروز در یادداشتی خطاب به سرمایه گذاران گفت: اپل در حال برنامه ریزی برای عرضه نسخه به روز شده آیفون SE جدید در نیمه اول سال ۲۰۲۲ است.

همانطور که قبلاً گفته بود ، طراحی آیفون SE جدید تقریباً مشابه  SE موجود است که از آیفون ۸ الگوبرداری شده است.

Kuo می گوید که آیفون SE جدید از ۵G پشتیبانی می کند و شامل به روزرسانی های پردازنده است. این دستگاه به عنوان ارزان ترین آیفون ۵G که تاکنون عرضه شده است قرار خواهد گرفت. مقرون به صرفه ترین آیفون با ۵G در حال حاضر آیفون ۱۲ مینی است ، بنابراین احتمالاً آیفون SE با قیمت مناسب ۶۹۹ دلار آن دستگاه مقرون به صرفه تر است.

شایعاتی در مورد آیفون SE‌ پلاس با نمایشگر بزرگتر و دکمه روشن / خاموش Touch ID وجود دارد که کوو در گذشته نیز به آن اشاره کرده است ، اما هیچ خبری از این آیفون SE بزرگتر در یادداشت Kuo نیست و  بنابراین مشخص نیست که آیا از بین رفته است یا چیزی است که در تاریخ بعدی معرفی می شود.

آیفون SE

کوو همچنین پیش از این گفته بود که اپل در حال توسعه نسخه جدیدی از آیفون ۱۱ را با LCD 6 اینچی ، پشتیبانی از Face ID و ۵G است و گفته می شود احتمالاً این دستگاه در سال ۲۰۲۳ به بازار می آید.

ما نمی دانیم آیفون SE چه هزینه ای خواهد داشت ، فقط این قیمت باید از هر آیفون دیگری کمتر باشد. آیفون ۱۲ مینی در حال حاضر با قیمت ۶۹۹ دلار و آیفون SE با ۳۹۹ دلار به فروش می رسد که هرکدام ۶۴ گیگابایت فضای ذخیره سازی دارند. با احتساب ۵G و هزینه های صدور مجوز مرتبط ، کاملاً ممکن است که آیفون SE با افزایش قیمت ۴۴۹ دلار یا ۴۹۹ دلار افزایش قیمت داشته باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید Item Removed. Undo
  • No products in the cart.