به من اطلاع دهید! در صورت موجود شدن به شما از طریق ایمیل اطلاع رسانی میشود
Email تعداد -ایمیل شما در فروشگاه پارسه محفوظ می ماند.
سرفیس بهار 2021 مایکروسافت

سرفیس بهار ۲۰۲۱ مایکروسافت ؛ محصولاتی که باید منتظر آن ها باشیم Leave a comment

سرفیس بهار ۲۰۲۱ مایکروسافت ، هدفون سرفیس و لوازم جانبی جدید تمامی محصولاتی است که انتظار می رود در کنفرانس جدید ۲۰۲۱ مایکروسافت که در اواسط آوریل برگزار خواهد شد، معرفی شوند.

معرفی سرفیس بهار ۲۰۲۱ مایکروسافت و سایر محصولات جدید

دوباره همان موقع از سال است و رونمایی از محصولات جدید! شایعات حاکی از آن است که مایکروسافت در حال آماده سازی برای انتشار سخت افزار جدید سرفیس است، بنابراین تمام آنچه را که انتظار داریم در بهار امسال اعلام شود در این مقاله بررسی خواهد شد. به نظر می رسد که این بهار یک تازه سازی جزئی برای خطوط تولید موجود وجود خواهد داشت، بدون اینکه انتظار محصولات جدیدی از منظر فرم یا طراحی مجدد سخت افزار را داشته باشد.

در این بهار، شایعات این است که مایکروسافت از به روزرسانی های محصولات سرفیس لپتاپ و سرفیس هدفون خود رونمایی می کند. این به روزرسانی ها دارای مشخصات جزئی هستند. بدون اینکه تغییر خاصی در طراحی سخت افزار خارجی یا مجموعه ویژگی ها ایجاد شود. مایکروسافت همچنین قرار است تعداد انگشت شماری از لوازم جانبی جدید را معرفی کند که بیشتر آن ها به مشتریان تجاری اختصاص خواهد داشت. در ادامه به بررسی این محصولات پرداخته خواهد داشت:

سرفیس بهار ۲۰۲۱ مایکروسافت ؛ سرفیس لپتاپ ۴

سرفیس لپتاپ 4

انتظار می رود مایکروسافت از سرفیس لپتاپ جدید خود رونمایی کند که از پردازنده های Intel 11th-Gen یا AMD Ryzen 4000 بهره خواهد برد. برای اولین بار، مایکروسافت تراشه های AMD را در مدل ۱۳.۵ اینچی ارائه خواهد داد و این محصول از ۹۹۹ دلار برای نوع ۱۳.۵ اینچی با AMD Ryzen 5، هشت گیگ رم و ۲۵۶ گیگابایت حافظه داخلی آغاز می شود.

شنیده ها حاکی از آن است که مایکروسافت گزینه رنگ آبی کبالت را که در سرفیس لپتاپ ۳ یافت می شود با طرح جدید رنگ آبی یخی (Ice Blue) که برای اولین بار با سرفیس لپتاپ گو معرفی شد، جایگزین خواهد کرد. رنگ Alcantara همچنان گزینه ای برای کسانی است که آن را در مدل ۱۳.۵ اینچی می خواهند، اما مدل ۱۵ اینچی فقط به صورت فلزی باقی مانده است.

کاربران همچنین می توانند سرفیس لپتاپ ۴ را با حداکثر ۳۲ گیگابایت RAM پیکربندی کنند. با این وجود انتظار می رود که مجموعه طراحی و ویژگی های سرفیس لپ تاپ ۴ همان مدل قبلی باقی بماند. آیا لپ تاپ سرفیس جدید جایگزین لپ تاپ ۳ به عنوان انتخاب ما برای بهترین سرفیس کامپیوتر خواهد شد؟ باید منتظر بمانیم و ببینیم.

سرفیس هدفون ۲+

سرفیس هدفون 2+

علاوه بر سرفیس بهار ۲۰۲۱ مایکروسافت ، مایکروسافت همچنین قصد دارد از یک به روزرسانی جزئی در هدفون سرفیس ۲ رونمایی کند که احتمالاً “سرفیس هدفون۲+” نامگذاری شده است. این نسخه مانند سرفیس پرو ۷+ فقط برای مشتریان تجاری طراحی خواهد شد و گفته می شود برخلاف مدل های قبلی دارای “Teams Certified” هستند.

طبق گفته برد سام، گواهینامه Teams به صورت لوازم جانبی دانگل است که به هدست امکان می دهد بدون بلوتوث به کامپیوتر وصل شود. علاوه بر این، شایعات همچنین حاکی از آن است که مایکروسافت فروش earmuffs های جداگانه را برای مشتریانی که نیاز به خرید دارند، آغاز خواهد کرد.

اطلاعاتی حاکی از اینکه انتظار تغییر اساسی در سخت افزار را داشته باشیم یا خیر در دسترس نیست. کیفیت صدا، طراحی و مجموعه ویژگی های کلی انتظار می رود که ثابت بمانند. اگرچه شایعاتی وجود دارد که هدفون های ۲+ فقط در رنگ سیاه ارائه می شوند.

لوازم جانبی

لوازم جانبی 2021 مایکروسافت

پتری گزارش داده است که مایکروسافت قصد دارد در بهار امسال از وب کم جدیدی رونمایی کند و این ویژگی در کنار سرفیس لپ تاپ ۴ و سرفیس هدفون ۲+ معرفی خواهد شد. علاوه بر این، گفته شده است که Microsoft Classroom Pen 2 از ماه جاری برای فروش به مشتریان تجاری عرضه خواهد شد.

زمان عرضه

کنفرانس بهار 2021 مایکروسافت

مایکروسافت چه زمانی از این محصولات جدید رونمایی می کند؟ گفتن این مسئله دشوار است، اما انتظار می رود کنفرانسی در اواسط ماه آوریل برگزار شود و محصولات جدید بعد از یک یا دو هفته بعد به مشتریان ارسال شوند.

بنابراین این همان چیزی است که ما در مورد تازه سازی سخت افزار مایکروسافت سرفیس می دانیم. البته مایکروسافت در هر زمان می تواند برنامه های خود را لغو یا تغییر دهد.

منبع: سایت ویندوز سنترال

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید Item Removed. Undo
  • No products in the cart.