به من اطلاع دهید! در صورت موجود شدن به شما از طریق ایمیل اطلاع رسانی میشود
Email تعداد -ایمیل شما در فروشگاه پارسه محفوظ می ماند.
ای او اس 14.5

ای او اس ۱۴.۵ ؛ به روز رسانی ضروری برای کاربران iPhone 11 Leave a comment

ای او اس ۱۴.۵ (iOS 14.5) یک به روزرسانی ضروری برای کاربران خانواده iPhone 11 خواهد بود. چرا که در این آپدیت مشکلات موجود در بخش آنالیز عملکرد باتری برطرف خواهد شد.

ای او اس ۱۴.۵ ؛ ضروری برای کاربران iPhone 11

اپل به تازگی دریافته است که الگوریتم هایی که سلامت باتری را محاسبه می کنند، گاهی اوقات در آیفون ۱۱، ۱۱ پرو و ​​۱۱ پرو مکس دچار خطا می شوند. بنابراین این شرکت عملکرد کالیبراسیون را توسعه داده است که در به روزرسانی نرم افزار iOS 14.5 انتظار می رود گنجانده شود.

در سند پشتیبانی جدیدی که اپل قبلاً منتشر کرده است، حتی اگر به روزرسانی هنوز در مرحله آزمایش ( نسخه بتا ) باشد، این شرکت به کاربر اطلاع می دهد که کالیبراسیون پس از به روزرسانی به iOS 14.5 به طور خودکار شروع می شود و ممکن است چند هفته طول بکشد.

اگر قبلا پیامی دریافت کرده اید که ادعا می کند باتری آیفون شما خراب است و باید جایگزین شود، این پیام حذف خواهد شد و در عوض، اعلانی مبنی بر کالیبراسیون سیستم سلامت باتری در iOS مشاهده خواهید کرد.

در بعضی موارد، ممکن است نتیجه بعد از چند هفته عدم موفقیت در کالیبراسیون باشد. در این صورت، شما یک اعلان دریافت خواهید کرد و به شما توصیه می شود که برای تعویض باتری رایگان می توانید با اپل یا یک نمایندگی مجاز تماس بگیرید.

اپل همچنین اعلام کرده است که اگر ضمانت استاندارد آیفون یا AppleCare Plus شما به زودی منقضی خواهد شد و گوشی همراه شما فرایند کالیبراسیون را شروع کرده باشد، این مدت تمدید خواهد شد تا بتوانید منتظر بمانید تا کالیبراسیون کامل شود و همچنان خدمات را دریافت کنید.

مشتریانی که به آن ها اشتباها گفته شده که تعویض باتری ضروری است و هزینه تعویض باتری را پرداخت کرده اند، برای جبران خسارت باید با پشتیبانی اپل تماس بگیرند.

برای اطلاع از قیمت آیفون ۱۱ و مشخصات آن بر روی لینک کلیک نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید Item Removed. Undo
  • No products in the cart.