به من اطلاع دهید! در صورت موجود شدن به شما از طریق ایمیل اطلاع رسانی میشود
Email تعداد -ایمیل شما در فروشگاه پارسه محفوظ می ماند.
تعمیر پذیری سرفیس پرو ۷

تعمیر پذیری سرفیس پرو ۷ : زیر تیغ جراحی iFixit نمره ضعیفی در تعمیر پذیری گرفت Leave a comment

در حالی که امسال سرفیس پرو ایکس ( Surface Pro X ) و Surface Laptop 3 (سرفیس لپ تاپ ۳ ) امتیازات مثبتی را کسب کردند ، iFixit تعمیر پذیری سرفیس پرو ۷ را همانند نسل های قبل سرسخت دانست.

سرفیس پرو ۷
سرفیس پرو ۷

اگر نمرات نسبتاً خوبی که  iFixit به سرفیس پرو X و سرفیس لپ تاپ ۳ امیدهای شما را برای سرفیس پرو ۷ حفظ کرده بود، زمان آن رسیده که این انتظارات را دور بریزید. در جایی که سرفیس پرو ۷ همان طراحی هیبریدی تبلت سال گذشته را دارد. به نظر می رسد که در تعمیر پذیری سرفیس پرو ۷ نیز وضعیت همین باشد. iFixit پارسال در بررسی خود ، به سرفیس پرو ۷ نمره اصلاح پذیری یک از ده را داد. که با نمره سرفیس پرو ۶ و سرفیس پرو ۲۰۱۷ قبل از آن یکسان بود دارد.

نمره پایین سرفیس پرو ۷ مانند نسل گذشته خود ، به ترکیبی از دسترسی سخت به قسمت داخلی آن و عدم امکان تعویض قطعات خاص می رسد. به طور خاص ، مایکروسافت ورود به سرفیس پرو ۷ را دشوار ساخته است. و نیاز به جداسازی صفحه نمایش دارد که به طرز سرسختی در جای خود قرار دارد. علاوه بر آن که باتری نیز در جای خود چسبیده است ، و برای جداسازی به بسیاری از حلال ها و تکاپو نیاز دارد 🙂 .

فراتر از نمایشگر و باتری ، CPU ، حافظه ذخیره سازی و حافظه رم Surface Pro 7 به مادربرد لحیم شده اند. این امر باعث می شود تعویض یا ارتقا آن غیر ممکن باشد.

نمره سرفیس پرو ۷ غیر منتظره نیست ، اما برخلاف پیشرفتهای مشاهده شده در سرفیس پرو ایکس و Surface Laptop 3 است. سرفیس پرو ایکس توسط iFixit به عنوان قابل تعمیر ترین سرفیس پرو مورد تشویق قرار گرفت. در حالی که Surface Laptop 3 موفق شد نمره ۵ از ۱۰ را بگیرد. و نمره صفر از ۱۰ داده شده به سرفیس لپ تاپ ۲ را بهبود بخشد.

 

در ادامه ویدیو تعمیر پذیری سرفیس پرو ۷ و سرفیس پرو ایکس و سرفیس لپ تاپ ۳ را مشاهده کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید Item Removed. Undo
  • No products in the cart.