به من اطلاع دهید! در صورت موجود شدن به شما از طریق ایمیل اطلاع رسانی میشود
Email تعداد -ایمیل شما در فروشگاه پارسه محفوظ می ماند.
بازیابی پیام های متنی حذف شده در آیفون

نحوه بازیابی پیام های متنی حذف شده در آیفون Leave a comment

برای بازیابی پیام متنی حذف شده سه راه وجود دارد: می توانید آیفون خود را به قبل از حذف پیام بازگردانید ، همچنین می توانید از یک برنامه شخص ثالث استفاده کنید و ممکن است بتوانید با ارائه دهنده تلفن خود تماس بگیرید (در ایران کار نمی کند) . در ادامه توضیح مختصری از دو گزینه اول برای بازیابی پیام های متنی حذف شده در آیفون به شما خواهیم گفت.

بازیابی پیام های متنی حذف شده در آیفون با استفاده از iCloud

این احتمالاً ساده ترین و سریع ترین راه برای بازیابی متون از دست رفته است. اگر قبل از حذف متن، پشتیبان تهیه کرده اید ، باید بتوانید تلفن خود را به آن نسخه پرگردانید.

بازیابی پیامک حذف شده در آیفون
بررسی کنید که آیا آخرین نسخه پشتیبان iCloud شما قبل از حذف پیامک است یا خیر.

تنظیمات را باز کنید ، روی Apple ID کارت خود در بالا ضربه بزنید ، iCloud> Manage Storage> Backups را انتخاب کنید. لیستی از نسخه پشتیبان تهیه شده برای دستگاه های خود را مشاهده خواهید کرد و می توانید روی یکی از آیفون خود ضربه بزنید تا آخرین بکاپ گیری از آن را ببینید.

اکنون قسمت اصلی فرا می رسد. باید آیفون خود را به تنظیمات کارخانه بازگردانید و مجدداً آن را تنظیم کنید و در حین انجام این کار ، از پشتیبان گیری iCloud خود بازیابی کنید. توجه داشته باشید که همه اطلاعات خود را از زمان پس از پشتیبان گیری از دست خواهید داد ، بنابراین امیدوارم آن متن ها واقعاً مهم باشند!

برای بازنشانی آیفون خود به مسیر General> Reset> Erase All Content and Settings بروید. هنگامی که آیفون شما راه اندازی مجدد می شود و مراحل راه اندازی آغاز می شود ، انتخاب کنید که از پشتیبان گیری iCloud بازیابی کنید و نسخه پشتیبان را قبل از پاک کردن پیام متنی خود انتخاب کنید.

بازیابی پیام های متنی حذف شده در آیفون با از پشتیبان iTunes یا Finder

اگر نمی خواهید به پشتیبان گیری خودکار iCloud اعتماد کنید یا فضای ذخیره سازی iCloud کافی برای آنها ندارید ، می توانید از آیفون خود در رایانه شخصی یا مک خود با استفاده از iTunes (یا Finder در macOS Catalina یا نسخه های بالاتر) نسخه پشتیبان تهیه کنید. درست مانند روش iCloud قبلی ، این امر نیاز به پشتیبان گیری از قبل از حذف پیام و بازنشانی تلفن شما ، بازیابی از آن نسخه پشتیبان دارد. بعد از پشتیبان گیری همه چیز را از دست خواهید داد.

 بازیابی پیام های متنی حذ1ف شده در آیفون با کامپیوتر

آیفون خود را به رایانه شخصی یا مک که از آن پشتیبان تهیه کرده اید وصل کنید. در رایانه شخصی (یا Mac با نسخه قدیمی macOS) ، iTunes را راه اندازی کنید. در مک با macOS Catalina یا بالاتر ، Finder را باز کنید. در iTunes ، روی نماد آیفون در گوشه سمت چپ بالا کلیک کنید. در مک که macOS Catalina یا بالاتر دارد ، دستگاه خود را از نوار منوی سمت چپ در Finder انتخاب کنید.

حالا Restore Backup را انتخاب کنید. تمام داده هایی که قبلاً پشتیبان گیری کرده اید اکنون جایگزین داده های تلفن شما می شود. چند دقیقه طول می کشد. تا زمانی که از حذف آن پیام های متنی پشتیبان گیری نکرده اید ، اکنون باید در لیست پیام های تلفن شما ظاهر شود.

بازیابی پیام های متنی حذف شده در آیفون با استفاده از یک برنامه شخص ثالث

تعدادی نرم افزار شخص ثالث وجود دارد که به شما اجازه می دهد داده های حذف شده در آیفون خود را بازیابی کنید ، از جمله متون حذف شده. این کمی خطرناک است – آنها تقریباً هرگز رایگان نیستند و هیچ تضمینی وجود ندارد که آنها حتی کار کنند. اما اگر همه گزینه های دیگر را به پایان رسانده اید و این واقعا مهم است ، ممکن است ارزش یکبار استفاده را داشته باشد.

برخی از گزینه های نرم افزاری با شهرت آنلاین خوب عبارتند از PhoneRescue ، Wondershare Dr. Fone و Tenorshare UltData. در بسیاری از مواقع ، پیام حذف شده در آیفونشما هنوز در حافظه فلش وجود دارد و منتظر است که توسط داده های جدید رونویسی شود. اگر چنین باشد ، ممکن است یکی از برنامه های آنها بتواند آن را بازیابی کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید Item Removed. Undo
  • No products in the cart.