به من اطلاع دهید! در صورت موجود شدن به شما از طریق ایمیل اطلاع رسانی میشود
Email تعداد -ایمیل شما در فروشگاه پارسه محفوظ می ماند.
اشتراک گذاری صفحه اپل

iOS 15: آموزش اشتراک گذاری صفحه اپل در تماس FaceTime Leave a comment

در iOS 15 ، اپل پیشرفت های متعددی را در FaceTime به ارمغان آورده است ، و اکنون شما  فراتر از تماس تلفنی، می توانید صفحه خود را با دوستان و خانواده به اشتراک بگذارید. با آموزش اشتراک گذاری صفحه اپل در تماس FaceTime همراه ما باشید.

به لطف ویژگی اشتراک گذاری صفحه جدید به نام SharePlay ، می توانید صفحه نمایش خود را با سایر افراد در یک تماس به اشتراک بگذارید ، که برای انتخاب فیلم ، مرور آلبوم عکس یا هر چیز دیگری که با بحث گروهی افزایش می یابد عالی است. در اینجا نحوه عملکرد این ویژگی نمایش داده شده است.

  1. FaceTime را در آیفون یا آیپد خود راه اندازی کنید.
  2. روی New FaceTime ضربه بزنید و مخاطبی را که می خواهید صفحه خود را با آنها به اشتراک بگذارید اضافه کنید ، سپس روی دکمه FaceTime ضربه بزنید. همچنین ، برای شروع تماس ویدیویی می توانید  یک مخاطب اخیر را انتخاب کنید.اشتراک گذاری صفحه در آیفون
  3. هنگامی که تماس متصل شد ، روی دکمه SharePlay در گوشه سمت راست بالای صفحه در کنترل پنل جدید ضربه بزنید.
  4. در منوی کشویی روی Share My Screen ضربه بزنید. پس از شمارش معکوس سه ثانیه ، اشتراک گذاری صفحه باید آغاز شود.

اشتراک گذاری صفحه در تماس

پس از شروع به اشتراک گذاری صفحه اپل FaceTime ، می توانید به هر برنامه ای که می خواهید با تماس گیرندگان به اشتراک بگذارید . یک نماد اشتراک گذاری در گوشه سمت چپ بالای صفحه باقی می ماند تا نشان دهد اشتراک گذاری صفحه FaceTime فعال است و می توانید روی آن ضربه بزنید تا کنترل پنل FaceTime مشخص شود.

اشتراک گذاری صفحه facetime

برای داشتن فضای بیشتر روی صفحه ، می توانید روی صورت تماس گیرنده فعال را بکشید و به همان راحتی آنها را به سمت عقب بکشید. اگر صفحه اشتتراک گذاری شخص دیگری را مشاهده می کنید ، نام او را دقیقاً در زیر نماد سمت چپ بالا ، در کنار دکمه هایی برای ارسال پیام به او مشاهده می کنید.

اگر دوست دارید ، می توانید با استفاده از رابط SharePlay به موسیقی گوش دهید یا فیلم و تلویزیون را با هم تماشا کنید. می توانید فیلم ها یا نمایش های تلویزیونی را پخش کنید و همه افراد در تماس، به طور همزمان پخش را مشاهده کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید Item Removed. Undo
  • No products in the cart.