به من اطلاع دهید! در صورت موجود شدن به شما از طریق ایمیل اطلاع رسانی میشود
Email تعداد -ایمیل شما در فروشگاه پارسه محفوظ می ماند.

ضمانت اصل بودن کالا

فروشگاه پارسه دارای سابقه طولانی در امر خرید و فروش لوازم اپل و مایکروسافت است. با توجه به این امر که مبداً خرید تمام محصولات موجود در این فروشگاه, کارخانه سازنده  می باشد. از این رو و با افتخار این اطمینان را با قاطعیت به تمام خریداران می دهد که کالاهای عرضه شده در این فروشگاه فقط به صورت اصل ارائه می شوند.

وب سایت پارسه برای سهولت در پرداخت مشتریان, امکان پرداخت آنلاین از درگاههای معتبر و امن بانکی را فراهم آورده است. مشتریان گرامی می توانند با آسایش و امنیت تایید شده به راحتی و بدون نیاز از خروج از منزل یا محل کار هزینه سفارش را پرداخت کنند. این نحوه از پرداخت برای تمامی کاربران پارسه قابل انجام می باشد. توجه داشته باشید پرداخت اینترنتی باعث تسریع و تهسیل در پردازش سفارش کاربران می شود

کالاهایی که دارای نمایندگی رسمی در ایران هستند حتماً با شرایط گارانتی آن نمایندگی در وب سایت پارسه عرضه می گردد و تمامی خدمات پس از فروش و گارانتی محصول مورد نظر مطابق آنچه کارخانه سازنده  اعلام میدارند انجام خواهد شد.

وب سایت پارسه اعلام میدارد فقط آن دسته از محصولاتی که دارای کیفیت تائید شده و مناسب جهت استفاده در طبیعت ایران می باشند در این وب سایت عرضه خواهد شد و از ارائه آن دسته از برندهایی که کیفیت و دوام آنها تائید نشده معذور می باشیم.

سبد خرید Item Removed. Undo
  • No products in the cart.