به من اطلاع دهید! در صورت موجود شدن به شما از طریق ایمیل اطلاع رسانی میشود
Email تعداد -ایمیل شما در فروشگاه پارسه محفوظ می ماند.
عینک اپل

عینک اپل سال جاری میلادی معرفی خواهد شد Leave a comment

برخی از تحلیل گران و سایت های حوزه فناوری اطلاعات برا این باور هستند که اپل در سال جای میلادی یعنی ۲۰۲۱ یک هدست واقعیت افزوده یا عینک هوشمند را معرفی خواهد کرد. قطعا معرفی عینک اپل می تواند قدمی رو به جلو برای اضافه شدن واقعیت افزوده به سبک زندگی مردم باشد.

عینک اپل احتمالا با ایرپاد پرو ۲و نسل سوم ایرپاد معرفی می شود

یک تحلیلگر دنیای کامپیوتر اعلام کرده که اپل در نیمه اول سال جاری از محصولات جدید خود مانند مک بوک پرو های جدید مبتنی بر اپل سیلیکون یا ایرپاد های جدید رونمایی خواهد کرد؛ او معتقد است درکنار این محصولات عینک اپل نیز معرفی خواهد شد. گرچه هیچ گونه اخبار رسمی یا شنیده هایی از خود اپل این خبر را تایید نمی‌کند. عینک اپل در روز های اخیر یکی از پر سروصدا ترین اخبار را به خود اختصاص داده. این هدست واقعیت افزوده که ممکن است اپل گلس نام بگیرد تحویل را در دنیا واقعیت افزوده رقم خواهد زد. قبلتر از اپل گوگل با معرفی گوگل گلس و مایکروسافت با هولولنز قصد داشتند که در این زمینه پیشگام باشند و از رقیب خود یعنی اپل پیشی بگیرند. اما تجربه هر دو شرکت در معرفی و فروش یک عینک واقعیت افزوده با شکست مواجه شد.

گوگل گلس

برخی بر این باورند که معرفی یک عینک واقعیت افزوده توسط اپل می تواند به کنار رفتن گوشی های هوشمند که در طول روز از آن های به طور مداوم استفاده می کنیم منجر شود. برخی نیز معتقدند که عینک اپل همچون اپل واچ یک دستگاهی وابسته به آیفون خواهد بود و مکمل آیفون خواهد شد. با این وجود با در نظر گرفتن هر دو فرضیه شاید بتوان اعلام کرد که کارایی و استفاده از اپل واچ کمتر خواهد شد. به همین سبب شاید عینک اپل را بتوان به دوران پسا اپل واچ و دیگر ساعت هوشمند نسبت داد.

عینک اپل

عینک اپل در دست طراحی و ساخت

شنیده های دیگری نیز اعلام می‌کنند که اپل در حال طراحی و ساخت عینک هوشمند خود است. اگر این خبر صحت داشته باشد احتمالا اپل در سال جاری حداقل از نمونه اولیه عینک خود رونمایی خواهد کرد. با این وجود احتمالا در سال ۲۰۲۲ شاهد فروش این هدست واقعیت افزوده اپل خواهیم بود. باتوجه به تجربه های ناموفق مایکروسافت و گوگل احتمالا اپل ورود موفقی به دنیا هدست های واقعیت افزوده خواهد داشت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید Item Removed. Undo
  • No products in the cart.