به من اطلاع دهید! در صورت موجود شدن به شما از طریق ایمیل اطلاع رسانی میشود
Email تعداد -ایمیل شما در فروشگاه پارسه محفوظ می ماند.

سرفیس پرو LTE توسط مایکروسافت معرفی شد

سرفیس پرو LTE توسط مایکروسافت معرفی شد

طبق پیشبینی ها پانای ، مدیر بخش سرفیس مایکروسافت ، به طور رسمی از نسخه LTE سرفیس پرو  رونمایی کرد. ایونت معرفی این محصول در طی کنفرانس دو روزه این شرکت با عنوان Future Decoded در لندن برگزار شد.

سخت افزار

سرفیس پروی نسخه LTE در دو مدل با پردازنده Intel Core i5 با ۸ گیگابایت رم و ۲۵۶ گیگابایت SSD و همچنین مدل دیگر با پردازنده Intel Core i5 به همراه ۴ گیگابایت رم و ۱۲۸ گیگابایت SSD تولید شده است. نسخه LTE سرفیس پرو با بهره گیری از مودم LTE کلاس Qualcomm X16 Gigabit از ارتباط بی سیم با سرعت ۴۵۰ مگابیت بر ثانیه پشتیبانی می‌کند.

سرفیس پروی LTE اولین محصول از تبلت های هیبریدی است که با پردازنده سری Core i5 ساخت شرکت اینتل به همراه مودم شبکه همراه با امکان اتصال به شبکه LTE تولید و عرضه می‌شود. تا پیش از این، مایکروسافت از سرفیس ۳ با امکان اتصال سیم کارت و پردازنده‌های ضعیف تر رونمایی کرده بود که از لحاظ قدرت سخت افزاری در سطح پایین‌تری قرار می‌گرفتند.

زمان عرضه

سرفیس پرو  LTE از ماه دسامبر برای مشتریان خاص مایکروسافت نظیر شرکت‌های تجاری بزرگ آماده عرضه است و از اوایل ژانویه ۲۰۱۸ به صورت عمومی در دسترس عموم در کشورهای دیگر خواهد بود.

سرفیس پرو

درباره نویسنده