به من اطلاع دهید! در صورت موجود شدن به شما از طریق ایمیل اطلاع رسانی میشود
Email تعداد -ایمیل شما در فروشگاه پارسه محفوظ می ماند.
سرفیس پرو ۷

شایعات سرفیس پرو۷ Leave a comment

مایکروسافت روز دهم مهر کنفرانسی دارد که قصد دارد محصولات نسل جدید خانواده سرفیس از جمله سرفیس پرو۷ را در آن کنفرانس معرفی کند. این کنفرانس که در چند سال اخیر در ماه اکتبر توسط مایکروسافت برگزار می شود. دنیای فناوری را پر از حاشیه و شایعات می کند.
در این نوشته قصد داریم به شایعات نسل هفتم سرفیس پرو یعنی سرفیس پرو ۷ که در این کنفرانس به احتمال خیلی زیاد معرفی خواهد شد بپردازیم.

سرفیس پرو۷

بسیاری از شایعات از همایش مایکروسافت مبتنی‌بر گزارش‌هایی است که از ماه‌های پیش شاهد انتشارشان در رسانه‌‌های بین المللی مختلف بوده‌ایم. اما یک موضوع قطعی است که مایکروسافت در مراسم دهم مهر، نسل جدید محصولات خانواده‌ ی سرفیس پرو را رونمایی خواهد کرد. اینکه نسل جدید سرفیس پرو ۷ نامیده خواهد شد یا خیر باید منتظر کنفرانس بمانیم . صرف‌نظر از اسم دستگاه ، به مشخصات فنی آن می‌ رسیم . ماه‌ها است انتشار مشخصات فنی منتسب به سرفیس پرو ۷ را در رسانه های معتبر شاهد هستیم.
شایعه ها حاکی از یک تغییر بزرگ در سرفیس پرو هستند. حتی از زمان معرفی سرفیس پرو ۶ در سال گذشته نیز این شایعه به گوش می رسید. به احتمال زیاد بالاخره سرفیس پرو به درگاه USB type C مجهز شود و تایپ کاور آن نیز دچار دگرگونی ها و بهبود هایی باشد.

همچنین این شایعه مطرح است که سرفیس پرو دیگر از پردازنده های اینتل در درون دستگاه استفاده نکند و از سری پردازنده های ۸CX کوالکام بهره ببرد که باعث می شود این دستگاه بتواند نسخه های LTE نیز داشته باشد.
برای مطلع شدن از جزییات سرفیس پرو ۷ روز های آینده با ما همراه باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید Item Removed. Undo
  • No products in the cart.