به من اطلاع دهید! در صورت موجود شدن به شما از طریق ایمیل اطلاع رسانی میشود
Email تعداد -ایمیل شما در فروشگاه پارسه محفوظ می ماند.
سرفیس لپ تاپ

سرفیس لپ تاپ ۴ بزودی توسط مایکروسافت معرفی و عرضه خواهد شد Leave a comment

اخبار و شایعات به دست آمده از مایکروسافت نشان می دهد که به احتمال زیاد سرفیس لپ تاپ ۴ بزودی توسط مایکروسافت معرفی و عرضه خواهد شد.

در چند روز گذشته اعلام شده بود که سرفیس پرو ۸ احتمالا در آینده ای نزدیک معرفی خواهد شد. این در حالی است که اخبار جدید حاکی از آن است که مایکروسافت طبق سنت دیرینه خود در کنار سرفیس پرو ۸ سرفیس لپ تاپ ۴ را نیز معرفی خواهد کرد. طبق گفته های غیر رسمی به احتمال زیاد زمان دقیق این معرفی در ژانویه ۲۰۲۱ خواهد بود.

سرفیس لپ تاپ ۴ ؛ هر آنچه تا الان درباره آن می دانیم

در نسل اول و دوم سرفیس لپ تاپ شاهد استفاده از پردازنده های مختلف اینتل بر روی سرفیس لپ تاپ بودیم. اما مایکروسافت در سرفیس لپ تاپ ۳ دست به یک اقدام انقلابی زد و علاوه بر معرفی سرفیس لپ تاپ ۳ در دو نسخه ۱۳ و ۱۵ اینچ ، در مدل های ۱۵ اینچ علاوه بر پردازنده اینتل به کاربر حق انتخاب بین پردازنده intel و AMD را داد. گرچه مدل اینتل فقط برای سرفیس لپ تاپ ۳ بیزینس بودند. باتوجه به این موضوع امسال نیز می توانیم ۳ فرضیه داشته باشیم. اینکه ۳ نوع پردازنده اینتل ، AMD و پردازنده مبتنی بر ARM داشته باشیم. البته ممکن است ترکیبی از این حالات نیز در نظر گرفته شود. یعنی کاربر مثل سال گذشته برای مثال روی دستگاه ۱۵ اینچ حق انتخاب داشته باشد یا اینکه مدل ۱۳ یا ۱۵ اینچ محدود به پردازنده های متفاوت باشند. باتوجه به معرفی مک بوک های مبتنی بر اپل سیلیکون یا اپل m1 دور از انتظار نیست که مایکروسافت نیز همچون اپل لپ تاپ های خود را با پردازنده های اختصاصی معرفی کند.

و باز هم طبق شنیده های مایکروسافت در سرفیس پرو ۸ و سرفیس لپ تا ۴ از نسل جدید فناوری Wi-Fi یعنی نسل ۶ استفاده کرده که باعث افزایش سرعت در انتقال داده خواهد. گرچه این مورد اهم فی ما اهم نمی باشد. اما امیدوار هستیم که مایکروسافت بر خلاف سال های اخیر خانواده محصولات خود را از جمله سرفیس پرو ۸ با طراحی ظاهری بروز و حاشیه های کمتر روانه بازار کند. باید تا هفته آخر ژانویه صبر کنیم تا شاهد معرفی محصولات جدید خانواده سرفیس باشیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید Item Removed. Undo
  • No products in the cart.