به من اطلاع دهید! در صورت موجود شدن به شما از طریق ایمیل اطلاع رسانی میشود
Email تعداد -ایمیل شما در فروشگاه پارسه محفوظ می ماند.

اپل واچ در سه ماه پایانی سال ۲۰۱۶ رکورد فروش زد

اپل واچ

اپل واچ در سه ماه پایانی سال ۲۰۱۶ رکورد فروش زد

اپل واچ در سه ماه پایانی سال ۲۰۱۶ رکورد فروش زد: اپل واچ به بالاترین حد فروش خود رسیده است: کوپرتینویی‌ها معمولاً آمار دقیق فروش و درآمدزایی اپل واچ را به همان نحوی که در مورد آیفون سخن گفته می‌شود، اطلاع‌رسانی نمی‌کنند؛ اما بر اساس صحبت‌های تیم کوک مدیرعامل اپل، ساعت هوشمند این کمپانی طی سه ماه پایانی سال ۲۰۱۶ رکورد فروش تاریخش را شکسته است.

کوک اذعان کرده میزان تقاضای اپل واچ در حین تعطیلات کریسمس به قدری بالا بوده که تامین قطعات و تولید به مقدار کافی را دچار مشکل کرده است. او مدعی است که اپل نگرانی‌هایی در مقابل پاسخگویی به نیاز بازار برای تهیه ساعت هوشمندشان دارد.

در عین حالی که کوک به آمار فروش دقیق اپل واچ اشاره‌ای نداشته، میزان استقبال از «سایر» محصولات را نیز اعلام کرده و از افول ۸ درصدی فروش در قیاس با سال گذشته حکایت کرده است.

سایر محصولات دیوایس هایی مانند اپل TV، آیپاد، ایرپاد، گجت‌های Beats و لوازم جانبی اپل را شامل می‌شود که ۴٫۰۲ میلیارد دلار درآمد را به جیب کوپرتینویی‌ها واریز کرده است.

شرکت مورد بحث در مجموع ۷۸٫۴ میلیارد دلار درآمد داشته که حدود ۱۷٫۸ میلیارد دلار از آن سود خالص به شمار رفته و در بازه زمانی مذکور ۷۸ میلیون دستگاه آیفون فروخته است.

 

MacRumors

درباره نویسنده