به من اطلاع دهید! در صورت موجود شدن به شما از طریق ایمیل اطلاع رسانی میشود
Email تعداد -ایمیل شما در فروشگاه پارسه محفوظ می ماند.

 آیفون۸ زودتر از انتظار به بازار خواهد آمد؟

آیفون8

 آیفون۸ زودتر از انتظار به بازار خواهد آمد؟

آیفون۸: منابع خبری گزارش می‌دهند شرکت‌های تولیدکننده حاضر در زنجیره تامین آیفون به زودی قطعات موبایل آینده اپل را تحویل این کمپانی خواهند داد. این یعنی چند اپل تولید آیفون جدید را زودتر از همیشه آغاز می‌کند.

به گفته افراد حاضر در این صنعت، زمان‌بندی اهالی کوپرتینو در مقایسه با سال‌های گذشته تغییر کرده و درخواست قطعات، زودتر از قبل صورت گرفته است:

اپل از تامین‌کنندگان چیپ و قطعات خواسته تا تولید آزمایشی، بازرسی کیفی و تامین نهایی را زودتر از هر سال شروع کنند. تحویل چیپ و قطعات برای آیفون‌های جدید از نیمه دوم سه ماهه نخست سال ۲۰۱۷ [یعنی احتمالا از اواخر ماه جاری میلادی] آغاز خواهد شد.

مینگ-چی کو تحلیلگر ارشد مؤسسه KGI Securities معتقد است امسال شاهد دو مدل آیفون ۷s (نسخه معمولی و نسخه پلاس) در کنار آیفون ۸ مجهز به نمایشگر OLED هستیم، که همچون همیشه در ماه سپتامبر ۲۰۱۷ (اوایل پاییز) رونمایی خواهند شد.

منابع مطلع در بین تامین‌کنندگان تایوانی که از روند تولید آیفون ۸ آگاهند نیز می گویند از اواخر سه ماهه جاری میلادی، ساخت پنل‌های OLED این موبایل آغاز خواهد شد، و اپل تعداد کافی نمایشگر OLED  را به سامسونگ سفارش داده است.

همچنین افراد آگاه گزارش می‌دهند که علاوه بر صفحه نمایش  OLED آیفون ۸ از فناوری شارژ بیسیم و سامانه احراز هویت از طریق عنبیه چشم نیز بهره می‌گیرد. بسیاری از شرکت‌های حاضر در زنجیره تأمین اپل معتقدند این محصول شاخص به محبوبیت فوق‌العاده‌ای خواهد رسید.

اپل سفارش چیپ برای آیفون های سال ۲۰۱۷ را با سختگیری بیشتری انجام داده و روند بازرسی کیفی روی چیپ‌ها، قطعات، ماژول‌ها و اجزای مکانیکی را بسیار شدیدتر از قبل اعمال می‌کند.

 

خرید آنلاین گوشی های آیفون

درباره نویسنده