به من اطلاع دهید! در صورت موجود شدن به شما از طریق ایمیل اطلاع رسانی میشود
Email تعداد -ایمیل شما در فروشگاه پارسه محفوظ می ماند.

ترفند افزایش حجم فضای خالی آیفون بدون نیاز به جیلبریک

ترفند افزایش حجم فضای خالی آیفون بدون نیاز به جیلبریک

حجم فضای آیفون همیشه یکی از مهم ترین ویژگی‌های آن حساب می‌شود و در مواقع حساس حتی چند مگابایت هم برای کاربر می‌تواند مهم باشد. به طور مثال شما یک آیفون ۱۶ گیگ دارید که  به خاطر نصب برنامه های زیاد و پر بودن گالری حجم خالی زیادی ندارید و همان موقع هم قصد فیلمبرداری دارید ولی خوب متاسفانه با پیغام پر بودن حافظه رو به رو می شوید! در این مواقع چاره‌ای جز حذف برنامه یا پاک کردن تعدادی عکس و فیلم ندارید.

نگران نباشید با یک ترفند خیلی ساده  و عجیب غریب  در ۱ دقیقه  می توانید از چند مگ تا چند گیگ فضای خالی آیفونتان را افزایش دهید.

نکات مهم :‌

  • این ترفند اصلا نیاز به جیلبریک ندارد
  • این ترفند برای آیفون و آیپد تست شده
  • هیچ ضرری برای دستگاه ندارد و اطلاعاتی از دیوایس حذف نخواهد شد
  • افزایش حجم برای هر کسی می تواند متفاوت باشد

خوب در واقع این ترفند فقط با امتحان کردن برای دانلود یا “Rent” فیلم هایی با حجم بالاتر از حجم خالی دیوایس شما انجام می شود.

آموزش افزایش حجم فضای خالی آیفون

۱ – دیوایس شما به اینترنت متصل باشد سپس برای شروع وارد تنظیمات Seeting>General > Storage And iCloud Usage  شوید و حالا قسمت Available رو بررسی کنید ببینید در حال حاضر چه مقدار فضای آزاد دارید .

۲- وارد برنامه  iTunes Store شوید  – حالا باید یک فیلم حجم بالایی که از حجم باقی مانده  همان (Available)  دیوایس شما بیشتر باشد را انتخاب نمایید.  از تب پایین روی Search کلیک کنید و  عنوان: The Lord Of the Rings: the two towers رو جستجو و باز کنید.  روی Rent همانند عکس زیر کلیک کنید .

۳- صبر کنید تا با پیغام Can not Download روبه رو شوید . (این پیغام همان ترفند جالب این آموزش هست)

۴- حالا روی Setting کلیک کنید تا به صفحه Storage برید. می‌بینید که مقداری (‌از چند مگ تا چند گیگ ) حافظه خالی دیوایس شما افزایش یافته است.

توجه: چندین بار انجام این مراحل ممکن است فضای بیشتری را خالی کند.

درباره نویسنده