به من اطلاع دهید! در صورت موجود شدن به شما از طریق ایمیل اطلاع رسانی میشود
Email تعداد -ایمیل شما در فروشگاه پارسه محفوظ می ماند.

قلم سرفیس و ترفندهای کاربردی آن Leave a comment

جدیدترین نسخه قلم استایلوس سرفیس ها در کنار سرفیس لپ تاپ و سرفیس پرو ۲۰۱۷ معرفی شده که از لحاظ  سرعت و بازدهی و همچنین تعمیر پذیری بهبودهایی به نسبت نسل‌های قبلی داشته است. مایکروسافت ادعا می‌کند که نرخ تأخیر  در قلم‌های اکتیو سرفیس به کمترین حالت ممکن رسیده و SurfacePen سریع‌ترین قلم استایلوس جهان است.

در ادامه  ترفند های مهم قلم سرفیس را معرفی خواهیم کرد.

 

شخصی سازی قلم سرفیس

قلم سرفیس از طریق اپلیکیشن رسمی Surface در ویندوز ۱۰ شخصی سازی می شود. پس از جفت کردن قلم با دستگاه می‌توانید به این اپلیکیشن رفته و در زیرشاخه Surface Pen موارد مختلف قلم مثل آپشن های پیش‌فرض برای یک بار کلیک، دو بار کلیک و نگه داشتن دکمه را تغییر دهید.

گرفتن اسکرین شات

سیاست جدید مایکروسافت بر اساس آسان‌تر کردن بسیاری از کارها از جمله روند گرفتن اسکرین شات است. این مسئله را به راحتی می‌توان در تعبیه دکمه‌های ترکیبی مختلف در ویندوز ۱۰ و دستگاه‌های سرفیس مشاهده کرد.

یکی از آسان‌ترین و سریع‌ترین روش‌های تهیه اسکرین شات، استفاده از قلم سرفیس است. کافی است تا دو بار روی دکمه قلم سرفیس بزنید تا سرفیس از محیط ویندوز اسکرین شات تهیه کند.

فعال سازی کورتانا

اگر قابلیت Hey Cortana را به دلیل مسائل مختلف مثل کاهش مصرف باتری سرفیس غیرفعال کرده‌اید، می‌توانید با فشار دادن و نگه داشتن دکمه بالای قلم سرفیس به صورت سریع به دستیار صوتی پیش‌فرض مایکروسافت دسترسی داشته باشید.

تشخیص دست خط و فشار

قلم سرفیس مجهز به سیستم تشخیص فشار است و بر اساس فشاری که با نوک قلم روی صفحه نمایشگر سرفیس میاورید، میزان ضخامت خط نوشتاری‌تان تغییر می‌کند. این قابلیت می‌تواند برای کارهای مختلف نظیر خطاطی و طراحی‌های گرافیکی بسیار مناسب باشد.

شما همچنین می‌توانید با انتخاب کیبورد مجازی با استفاده از قلم سرفیس، به سیستم تشخیص دست خط ویندوز ۱۰ دسترسی داشته باشید.

گفتنی است که این سیستم در حال حاضر از زبان فارسی پشتیبانی نمی‌کند؛ اما می‌توانید با زبان‌های دیگر نظیر انگلیسی متن‌ها را با خط خودتان نوشته آن‌ها را به صورت تایپ شده تحویل بگیرید.

[woo_tab_cat_slider title1=”لوازم جانبی” category=”10″ select_order=”rating” numberposts=”5″ item_row=”1″ tab_active=”1″ columns=”1″ columns1=”1″ columns2=”1″ columns3=”1″ columns4=”1″ speed=”1000″ interval=”5000″ scroll=”1″]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید Item Removed. Undo
  • No products in the cart.