به من اطلاع دهید! در صورت موجود شدن به شما از طریق ایمیل اطلاع رسانی میشود
Email تعداد -ایمیل شما در فروشگاه پارسه محفوظ می ماند.

پاسخ به سوالات متداول و قوانین و شرایط فروش اینترنتی

ارسال کالا

جهت رفاه حال شما و احترام به خریداران ارسال کالا ها به سراسر نقاط و استان های کشور امکان پذیر است. در همین راستا روش ها و زمان های ارسال را به دو دسته تهران و شهرستان ها تقسیم کرده ایم.

تهران

برای همشهری های محترم در شهر تهران تمامی سفارشاتی که در روز های شنبه تا چهارشنبه تا قبل از ساعت ۱۵ ثبت شوند، تا پایان ساعت کاری همان روز و با هماهنگی تلفنی همکاران ما در پارسه با خریدار محترم ارسال می شود. در روز های پنج شنبه این امکان تا ساعت ۱۲ ظهر مقدور است. بعد از ساعت های ذکر شده یا در روز های تعطیل ارسال کالا به اولین ساعات اداری روز آینده موکول خواهد شد. در هر حال تمامی سفارشات در کمتر از ۴۸ ساعت به دست خریداران محترم در شهر تهران خواهد رسید.

لازم به ذکر است که پس از ثبت سفارش همکاران ما در پارسه در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت و تمامی موارد لازم از جمله روز ارسال ، ساعت ارسال و آدرس ارسال را با شما هماهنگ خواهند کرد. و هیچ سفارشی بدون هماهنگی ارسال نخواهد شد. و هیچ نگرانی از این بابت وجود ندارد.

اما امکانی ویژه برای مشتریان تهران ترتیب داده شده است. امکان پرداخت در محل. لازم به ذکر است که پرداخت در محل برای ساکنین شهر تهران فقط برای سفارش های زیر ۴ میلیون تومان امکان پذیر است و سایر سفارش ها تنها با هماهنگی با شماره ۰۹۲۱۲۰۴۸۸۷۴ و توافقی امکان پذیر خواهد بود.

شهرستان ها

ارسال کالا های به شهرستان توسط شرکت همکار ما در این زمینه امکان پذیر است که امکان تحویل درب منزل را برای هم وطنان عزیز فراهم کرده. سفارشاتی که در روز های شنبه تا چهارشنبه تا قبل از ساعت ۱۵ ثبت و پرداخت شوند تا کمتر از ۷۲ ساعت به دست خریدار محترم خواهد رسید. در روز های پنج شنبه سفارشاتی که تا قبل از ساعت ۱۲ ثبت شوند تا پایان روز انجام خواهند شد و بعد از آن به اولین ساعات اداری هفته بعد موکول خواهد شد.

در پایان باید ذکر کنیم که امکان پرداخت در محل ( محل سکونت شما یا دفتر مرکزی ما ) فقط و فقط برای سفارش های زیر ۴ میلیون تومان امکان پذیر است. و امکان رزرو کالا برای سبد های خرید بیشتر از ۴ میلیون وجود ندارد. و برای خرید حضوری موجودی انبار مطابق با موجودی دفتر مرکزی پارسه نمی باشد.

اگر سوال دیگری دارید و نیاز به راهنمایی دارید به صورت ۲۴ ساعت در خدمت شما هستیم :

در ساعات اداری :

۰۲۱-۸۸۸۸۰۶۷۳

۰۲۱-۸۸۶۶۴۹۸۸

۰۲۱-۸۸۶۶۴۹۸۷

شماره موبایل جهت واتس اپ ، تلگرام و تماس تلفنی و پیامکی به صورت ۲۴ ساعت :

۰۹۱۲۷۱۵۶۶۵۳

سبد خرید Item Removed. Undo
  • No products in the cart.